Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
English|
Nawiguj w górę

Kariera w KDPW

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. poszukuje osób do pracy na stanowiskach:
Projektanta - Programisty w Zespole ds. Aplikacji i Serwisów Zewnętrznych
Miejsce pracy: Bełchatów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • umiejętność programowania obiektowego,
  • znajomość podstawowych zagadnień inżynierii oprogramowania,
  • znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS SQL Server,
  • umiejętność programowania w języku C#, T-SQL, JavaScript,
  • znajomość technologii webowych (HTML, ASP.NET MVC, CSS),
  • znajomość Microsoft Visual Studio 2015/2017,
  • znajomość XML,
  • gotowość do samodzielnego rozwijania swoich umiejętności,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej w tym języku.
Mile widziane:
  • znajomość frameworku Bootstrap,
  • doświadczenie w optymalizacji zapytań SQL,
  • doświadczenie w programowaniu/projektowaniu dużych systemów informatycznych.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Oferty prosimy kierować na adres:
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.
Dział ds. Korporacyjnych Zespół Kadr i Szkoleń
00-498 Warszawa,
ul. Książęca 4
e-mail: hanna.adamczyk@kdpw.pl
Termin nadsyłania ofert do 6.12.2017 r. Informujemy, że ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w terminie do dnia 22.12.2017 r.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

oraz
Starszy Referent w Zespole Nadzoru nad Uczestnikami
- umowa okresowa „na zastępstwo” (przewidywane zatrudnienie około 1,5 roku).

Opis zadań na stanowisku:
  • opracowywanie danych z zakresu adekwatności kapitałowej domów maklerskich i banków na podstawie przekazywanych przez nich raportów finansowych,
  • wykonywanie zlecanych analiz finansowych i raportowanie wyników,
  • monitorowanie stopnia wykonania planu kontroli na podstawie prowadzonych stosownych zestawień,
  • przygotowywanie opinii do wniosków związanych z uczestnictwem,
  • współpraca z klientami (banki, domy maklerskie),
  • prowadzenie obsługi kancelaryjno-organizacyjnej działu, w tym dbanie o właściwy przepływ informacji.
Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonomia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, Word),
  • 3-letni staż w instytucji finansowej,
  • znajomość zagadnień związanych z adekwatnością kapitałową,
  • umiejętność posługiwania się środkami komunikacji oraz obsługi urządzeń biurowych (internet, fax, poczta elektroniczna),
  • zdolności analityczne, umiejętność współpracy w grupie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
00-498 Warszawa
Termin nadsyłania ofert do dnia 18.12.2017 r. Informujemy, że ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w terminie do dnia 28.12.2017 r.

KDPW S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Starszy Inspektor ds. bhp

Wymiar czasu pracy: 0,25 etatu

  • samodzielna realizacja zadań służby bhp.

  • wyższe wykształcenie i co najmniej 4-letni staż zawodowy lub zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy oraz
  • co najmniej 3-letni staż zawodowy,
  • znajomość oprogramowania Microsoft Word i Excel.

  • znajomość obsługi szkoleń bhp na platformie e-learningowej,
  • prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, oraz
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Dział ds. Korporacyjnych
Zespół Kadr i Szkoleń

Termin nadsyłania ofert do 8.10.2017 r. Informujemy, że ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w terminie do dnia 15.10.2017 r.

SPECJALISTY w Dziale Repozytorium Transakcji

Zakres zadań:
  • nadawanie kodów LEI identyfikujących podmioty prawne i obsługa klientów w tym zakresie,
  • nadawanie kodów ISIN, CFI, FISN instrumentom finansowym i obsługa klientów w tym zakresie,
  • wykonywanie zadań przypisanych do roli zarządzającego do spraw relacji z międzynarodowymi instytucjami, w szczególności GLEIF (Global Legal Entity Identifier Fundation),
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi KDPW, a także z instytucjami zewnętrznymi, w szczególności GPW, ANNA (Association of National Numbering Agencies) w zakresie wykonywanych zadań Zespołu Agencji Numerującej,
  • udział w projektach związanych z rozwojem usług obsługiwanych przez Zespół Agencji Numerującej.

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunki ekonomiczne,
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • znajomości systemu SAP,
  • skrupulatności, dokładności i odpowiedzialności,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych i stresowych sytuacjach.

Doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym.

Oferujemy:

Miejsce pracy: Warszawa lub Bełchatów

Termin nadsyłania ofert do 18.08.2017 r. Informujemy, że ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w terminie do dnia 31.08.2017 r.

Aktualnie nie ma żadnych ofert pracy.

Ostatnia aktualizacja:01-12-2017 Do góry