Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
English|
Nawiguj w górę

Kariera w KDPW

KDPW S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTY w Dziale Repozytorium Transakcji

Opis stanowiska:
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m. in. prowadzenie analiz, przygotowywanie statystyk, utrzymywanie systemu statystycznego oraz dostarczanie informacji opartych o bazy danych Grupy Kapitałowej KDPW, udział w projektach, w tym udział w tworzeniu dokumentacji projektowej oraz prowadzeniu testów nowych rozwiązań.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - kierunki ścisłe,
  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy, wymagającej analizy i sporządzania raportów opartych o duże zbiory danych,
  • biegła znajomość SQL,
  • znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel’a i VBA,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysokie umiejętności analityczne, dokładność, sumienność,
  • kreatywność, samodzielne budowanie baz i rozwiązań,
  • wysokie zdolności interpersonalne i dobra organizacja pracy.
Wiedza z zakresu instrumentów i operacji rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań i możliwość nabycia ciekawych doświadczeń w renomowanej organizacji, działającej w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w praktyce,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Oferty prosimy kierować na adres:
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.
Dział ds. Korporacyjnych
Zespół Kadr i Szkoleń
00-498 Warszawa,
ul. Książęca 4
e-mail: hanna.adamczyk@kdpw.pl

Termin nadsyłania ofert do 31.03.2017 r. Informujemy, że ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w terminie do dnia 14.04.2017 r.

Aktualnie nie ma żadnych ofert pracy.

Ostatnia aktualizacja:06-03-2017 Do góry