Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręSławomir Panasiuk, Wiceprezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych oraz izby rozliczeniowej KDPW_CCP, został wyróżniony tytułem CIO XV-lecia, przyznanym przez Klub CIO. Został wybrany spośród 15 dotychczasowych laureatów prestiżowego konkursu CIO Roku.

Zwycięzcy konkursu na CIO Roku udowodnili, że zastosowanie najnowszych technologii w firmach może w praktyce przełożyć się na zwiększenie ich konkurencyjności i poprawienie zyskowności firmy.

Prezes Sławomir Panasiuk otrzymał tytuł CIO Roku 2009 za zakończenie wdrożenia nowego systemu depozytowo-rozliczeniowego – kdpw_stream - który został uruchomiony 3 sierpnia 2009 r. Był to wielki sukces całego rynku finansowego i jedna z najbardziej skomplikowanych operacji informatycznych na polskim rynku, wymagająca współpracy z ponad 80 podmiotami.

CIO Roku to elitarny, niezależny i obiektywny i jedyny taki konkurs na polskim rynku. Jury złożone z laureatów poprzednich edycji konkursu nagradza wybitnych wizjonerów cyfrowej zmiany. W 15-letniej historii CIO Roku wśród uczestników i laureatów znaleźli się doskonali CIO z najważniejszych polskich firm.

cio15-3.jpg

cio15-2.jpg


Ostatnia aktualizacja: 07-12-2017 Do góry