Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW Partnerem Konferencji SEG Jak wybrać biegłego rewidenta pod nowymi regulacjami


W dniu 7 marca br. w siedzibie KDPW Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych organizuje konferencję "Jak wybrać biegłego rewidenta pod nowymi regulacjami".


Podczas spotkania omówione zostaną dwa bloki tematyczne - zmiany w procesie wyboru biegłego oraz konsekwencje dla spółek, ich władz i inwestorów. W trakcie pierwszej części Organizatorzy skoncentrują się na takich kwestiach, jak: kogo i jakie zmiany dotkną - wymogi dotyczące rotacji, regulacje odnośnie usług dozwolonych, przepisy przejściowe, polityka wyboru biegłego, procedura wyboru biegłego, polityka świadczenia usług dozwolonych.


W trakcie drugiej części konferencji SEG zaprezentuje takie zagadnienia, jak: zmiany w zakresie i sposobie badania - nowe obszary i procedury badania, zakres odpowiedzialności i oświadczeń członków władz, rola Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu; jak się zmieni audyt i jego cena - nowe obszary kosztów, ograniczenie podaży przy zwiększonym popycie, urealnienie wyceny audytu, przygotowanie do zmian z perspektywy nadzoru.


Konferencja skierowana jest do biur Zarządów, działów prawnych, działów relacji inwestorskich oraz osób zajmujących się tworzeniem procedur i polityk związanych z wyborem biegłego rewidenta w spółce.


Partnerami wydarzenia są: Polska Izba Biegłych Rewidentów oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, a Partnerem Technologicznym Unicomp-WZA.

Program Konferencji
Ostatnia aktualizacja: 06-03-2018 Do góry