Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW po raz drugi Partnerem Expo FxCuffs 2018

W dniach 16-17 marca 2018 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem czwartej edycji Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs, która przyciągnie 5 tysięcy uczestników, krajowych i zagranicznych prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży.


Expo FxCuffs 2018 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 5 tysięcy uczestników znajdzie standy wystawowe domów maklerskich, banków, rynkowych ekspertów. Podczas czwartej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców.

Podobnie jak w trakcie wcześniejszych edycji, również w 2018 roku goście będą mieli możliwość całkowicie bezpłatnie wysłuchać wykładów światowych oraz rodzimych ekspertów powiązanych od wielu lat z rynkami walutowymi.

Trzeci rok z rzędu przy współpracy ze społecznością Trading Jam, w ramach zapoczątkowanej przez Fundację FxCuffs akcji Inwestorzy Dzieciom, zorganizowany zostanie trading charytatywny, z którego zyski trafią do najbardziej potrzebujących. Liczymy, że wzorem lat ubiegłych, do tego zaszczytnego celu przyłączą się również polskie domy maklerskie.

Konkurs FxCuffs ma na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.
FxCuffs 2018 przyzna nagrody w kilkunastu różnych kategoriach – w pierwszej części głosowania swoich faworytów wybierali inwestorzy detaliczni; zwycięzców wybierze zaś Kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych.

Więcej informacji na stronie https://expo.fxcuffs.pl/
Ostatnia aktualizacja: 12-03-2018 Do góry