Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręW dniach 20-21 kwietnia br. odbędą się Dni Otwarte Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie – w tym roku pod hasłem „Giełda Pełna Wartości”. Pierwszy dzień adresowany jest zarówno do profesjonalnych, jak i początkujących inwestorów. Drugi – otwarty dla wszystkich, w tym również najmłodszych, którzy chcą na własne oczy zobaczyć warszawską giełdę i dowiedzieć się na czym polega inwestowanie. Krajowy Depozyt jest Partnerem całego wydarzenia. Szczególnie zaś zapraszamy w sobotę, zwłaszcza rodziców z pociechami, którzy będą mogli zostawić dziecko w depozycie.


Dzień Inwestora Indywidualnego (20 kwietnia) to okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą GPW i wymiany poglądów na temat funkcjonowania rynku. Tego dnia odbędzie się m.in. konferencja, na której pojawią się znani eksperci rynku kapitałowego i specjaliści od inwestowania, którzy przybliżą uczestnikom aktualne tematy giełdowe. Dla inwestorów przygotowano wiele spotkań, wykładów, debat, prezentacji i warsztatów. Będą oni mogli bliżej zapoznać się ze spółkami publicznymi i instytucjami rynku kapitałowego, których stoiska będzie można odwiedzać w giełdowym holu. Wydarzenie jest skierowane do inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych, obecnych i potencjalnych emitentów giełdowych, domów maklerskich, Autoryzowanych Doradców, firm doradczych, przedstawicieli innych instytucji rynku kapitałowego i mediów.

21 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty do siedziby przy Książęcej wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. W programie wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, m.in. specjalna debata, wykłady i gra przygodowa. Tego dnia również parking giełdowy zamieni się w strefę z food trakami.

W programie m.in: 
  • Dzieci Wiedzą Lepiej – debata z dziećmi o giełdzie 
  • Zostaw Dziecko w Depozycie – specjalny pokój zabaw dla najmłodszych 
  • wykłady ekspertów o giełdzie i rynku kapitałowym 
  • wykłady o giełdzie dla dzieci 
  • gra przygodowa Tajemnica Giełdowego Dzwonu 
  • filmy o giełdzie i rynku kapitałowym 
  • stoiska informacyjne Domów Maklerskich oraz notowanych spółek

Więcej informacji na stronie http://gieldapelnawartosci.pl/dzien-otwarty-gpw/
Zapraszamy do objerzenia filmu o Centrum Giełdowym – siedzibie KDPW i GPW obejrzyj na Youtube
Ostatnia aktualizacja: 12-04-2018 Do góry