Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKrajowy Depozyt Partnerem Kongresu Gospodarczego „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”

Cały bieżący rok stoi pod znakiem obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. To czas podsumowań naszych osiągnięć w różnych dziedzinach, w tym także w gospodarce. Ostatnie tygodnie tego wyjątkowego roku to jednak świetna okazja, by wybiec w przyszłość – zastanowić się, co czeka Polskę i naszą ekonomię w bliskiej i najbliższej perspektywie, nie tylko w ciągu kolejnych stu lat. Temu będzie poświęcony organizowany 12 grudnia przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” Kongres Gospodarczy „Perspektywy dla Polski”.

Jak sprawić, by Polska była najszybciej rozwijającym się rynkiem w Unii Europejskiej? Jak odwrócić negatywne trendy demograficzne? Na jakie branże przyszłości powinniśmy stawiać? – to pytania, na które będą próbować odpowiedzieć zaproszeni do udziału w trzech dyskusjach panelowych goście.

Krajowy Depozyt jest Partnerem wydarzenia, a prezes KDPW Maciej Trybuchowski weźmie udział w debacie poświęconej przyszłości rynku kapitałowego.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia.
Ostatnia aktualizacja: 10-12-2018 Do góry