Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręXI Europejski Kongres Gospodarczy: KDPW Partnerem debaty „Rynek kapitałowy w Polsce”

XI Europejski Kongres Gospodarczy (EEC – European Economic Congress), największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej, odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Hali Widowisko-Sportowej Spodek w Katowicach. KDPW po raz kolejny jest partnerem wydarzenia i został partnerem debaty „Rynek kapitałowy w Polsce”.

Debata z udziałem Prezesa KDPW Macieja Trybuchowskiego odbędzie się w pierwszym dniu Kongresu, 13 maja o godz. 17.00. Prelegenci będą dyskutować o strategii rozwoju rynku kapitałowego oraz skutecznych sposobach jej wdrożenia, wpływie PPK na rynek kapitałowy oraz o tym, jak przekonać Polaków do oszczędzania na emeryturę, czy wpływie nowych technologii na rozwój rynku kapitałowego.

Do udziału w dyskusji, obok Prezesa KDPW, zaproszeni zostali także: Teresa Czerwińska – Minister Finansów, Marcin Adamczyk - Prezes TFI PZU, Tomasz Ciborowski – Partner w Enterprise Investors, Marek Dietl – Prezes GPW, Piotr Kuba - Członek Zarządu PFR TFI, Waldemar Markiewicz - Prezes IDM, Iwona Waksmundzka-Olejniczak, Dyrektor wykonawczy ds. strategii i relacji inwestorskich w PKN ORLEN.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań́ i wydarzeń́ towarzyszących z udziałem ponad 11,5 tysiąca gości z Polski, Europy, świata. W ponad 150 sesjach bierze co roku udział kilkuset panelistów, a także komisarze unijni, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy, decydenci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu towarzyszy European Start-up Days – spotkanie młodego i innowacyjnego biznesu z przedstawicielami korporacji, w którym udział bierze ponad 2,5 tys. uczestników.

Więcej informacji na stronie http://www.eecpoland.eu/2019/pl/

 

 

KDPW_01.jpg

 

 KDPW_02.jpg
 

Ostatnia aktualizacja: 07-05-2019 Do góry