Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKrajowy Depozyt włączył się organizację pierwszej odsłony projektu edukacyjnego – Akademia Energii. Nowa inicjatywa Fundacji 2065 im. L.A. Pagi skierowana jest do studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, prawniczych oraz inżynierskich, którzy interesują się energetyką i chcą związać swoją karierę zawodową z tą branżą.


Uroczysta Inauguracja przedsięwzięcia odbędzie się 13 kwietnia br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 14 kwietnia do 27 maja br. odbędzie się pięć sesji weekendowych, w czasie których stypendyści będą mieli okazję spotkać się z ekspertami, praktykami oraz wybitnymi przedstawicielami świata nauki, którzy aktywnie działają w branży energetycznej. Do projektu zostanie przyjętych 30 osób. Na najlepszych będą czekały płatne 2-miesięczne staże w firmach partnerskich, które zostaną zrealizowane po warsztatach.
Udział w Akademii Energii jest dla uczestników bezpłatny. Aby aplikować, należy na stronie Projektu wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem http://www.paga.org.pl/projekty/akademia_energii/formularz

Ostatnia aktualizacja: 06-03-2012 Do góry