Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręRusza rekrutacja do siódmej edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego pod patronatem Krajowego Depozytu

Jeżeli jesteś studentem III, IV lub V roku, interesujesz się rynkiem kapitałowym i chcesz poznać funkcjonowanie najważniejszych instytucji rynkowych zgłoś się do programu Akademia Liderów Rynku Kapitałowego. Rekrutacja do projektu trwa do 6 maja 2012 r.

Realizowany przez Fundację 2065 im. L.A. Pagi przy wsparciu wielu partnerów m.in. KDPW, GPW, PKO BP, PZU, program wzbudza duże zainteresowanie wśród młodych pasjonatów rynku kapitałowego. Każdego roku zgłasza się ponad 2000 chętnych, którzy chcą uczestniczyć w programie. W dotychczasowych 6 edycjach wzięło udział 170 uczestników, większość z nich obecnie pracuje w kluczowych instytucjach rynkowych.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego składa się z dwóch elementów - dwutygodniowej szkoły letniej oraz dwumiesięcznego stażu w firmie partnerskiej. Pierwszy tydzień szkoły letniej to trening umiejętności "miękkich" - technik zarządzania, przywództwa, negocjacji i prezentacji, niezbędnych w pracy każdego menedżera. Drugi tydzień, to wykłady i case'y prowadzone przez ekspertów i spotkania z zaproszonymi gośćmi.

Wykładowcami Akademii są najwybitniejsi specjaliści w danej dziedzinie, osoby bezpośrednio zarządzające wybranym obszarem, znani i cenieni praktycy, wśród nich przedstawiciele Krajowego Depozytu. KDPW wspiera Fundację przy organizacji licznych projektów mających na celu popularyzację wiedzy o rynku kapitałowym wśród młodzieży, m.in. Akademii Energii oraz Akademii Mediów. Każdego roku uczestnicy ALRK biorą udział w miesięcznych stażach w Spółce, podczas których zapoznają się z funkcjonowaniem instytucji zapewniającej bezpieczeństwo rozrachunku na polskim rynku kapitałowym.

Więcej o Akademii Liderów Rynku Kapitałowego i rekrutacji do projektu: www.alrk.paga.org.pl
Ostatnia aktualizacja: 20-04-2012 Do góry