Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręCEE_IPO_Summit_Header.png
IPO_Summit.jpgCEE IPO Summit 2012. Wizyta dziennikarzy zagranicznych w Warszawie


W dniach 7 – 8 maja br. w Warszawie odbyła się wizyta dziennikarzy zagranicznych z Izraela, Łotwy, Słowacji, Ukrainy, Litwy, Grecji i Holandii.

Celem wizyty była prezentacja polskiego rynku kapitałowego oraz Warszawy jako jednego z najszybciej rozwijających się rynków kapitałowych w Europie i lidera regionu, pod względem liczby notowanych instrumentów, obrotów, kapitalizacji i notowanych spółek.

Pierwszego dnia wizyty dziennikarze spotkali się z Ministrem Skarbu Państwa Mikołajem Budzanowskim i Wiceministrem Pawłem Tamborskim, a także z Prezesem GPW Ludwikiem Sobolewskim i Prezes KDPW Iwoną Sroką.Prezes Iwona Sroka opowiedziała o roli Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w pozyskiwaniu zagranicznych spółek na polski rynek kapitałowy oraz o kluczowych projektach rozwojowych KDPW. W drugim dniu wizyty zaplanowano spotkanie z przedstawicielem Ministerstwa Finansów, Narodowego Banku Polskiego oraz prezentacje skutecznie przeprowadzonych IPO zagranicznych spółek na GPW w Warszawie.

Wizyta zagranicznych dziennikarzy w Warszawie została zorganizowana w ramach działań wspierających przygotowanie II edycji konferencji CEE IPO Summit, która odbędzie się w dniach 30 – 31 maja br. w Warszawie. W organizację wydarzenia zaangażowane są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, największe banki inwestycyjne oraz renomowane kancelarie prawne, współpracujące ze spółkami w procesie przygotowania oferty publicznej i innych transakcji na GPW. Wydarzenie wspiera także Ministerstwo Skarbu Państwa, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Muzeum Narodowe,


Więcej informacji na stronie: www.ceeiposummit.pl.
 
 
Obraz 129.jpg
Obraz 133.jpg
 
  
CEE_IPO_Summit_Partners.jpg


Ostatnia aktualizacja: 08-05-2012 Do góry