Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW I KDPW_CCP zapraszają na NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress


Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz izba rozliczeniowa KDPW_CCP zapraszają do udziału w 5. edycji NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress, które odbędzie się w Warszawie 31 sierpnia 2012 r. w 5. rocznicę utworzenia rynku NewConnect.


Podobnie jak w dotychczasowych edycjach imprezy (2008 w Łodzi, 2009 w Poznaniu, 2010 we Wrocławiu i 2011 w Gdańsku), zapraszamy Państwa do udziału w wielkim wydarzeniu o charakterze edukacyjno-promocyjnym, otwartym zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych uczestników rynku giełdowego.


Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez rynku giełdowego, stając się przedsięwzięciem, które co roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem inwestorów, emitentów, autoryzowanych doradców, firm partnerskich, mediów oraz mieszkańców i gości miast, w których je organizujemy.


Podczas tegorocznego NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress będzie można dowiedzieć się m.in. jak i w co inwestować na rynkach alternatywnych GPW, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić stoiska emitentów i autoryzowanych doradców.


Wydarzenie odbywa się pod patronatem Akcjonariatu Obywatelskiego.


Tradycyjnie już, wydarzenie będzie miało charakter plenerowy - spotkamy się obok siedziby Giełdy przy ul. Książęcej 4. Wstęp wolny. Zapraszamy.


Zapewniamy bezpłatny transport z wielu miast Polski.


KDPW i KDPW_CCP są Partnerami Głównymi NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress.


Więcej informacji na www.ncconvention.pl.

Ostatnia aktualizacja: 02-07-2012 Do góry