Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce według rankingu "Wprost"

 

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych został wyróżniony prestiżową nagrodą dla najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, przyznawaną przesz tygodnik "Wprost" – Innowator 2012. W konkursie nagrodzone zostały firmy, które inwestują w nowoczesne technologie i procesy, przyczyniają się do rozwoju innowacji oraz zwiększają konkurencyjność polskiej gospodarki.

 

W imieniu Krajowego Depozytu nagrodę odebrał Michał Stępniewski – Członek Zarządu, który powiedział: - Innowator to przede wszystkim duże wyróżnienie oraz powód do dumy i satysfakcji z naszej codziennej pracy. Cieszę się, że doceniony został efekt realizacji wielu projektów, które na przestrzeni ostatnich lat udało nam się z sukcesem zakończyć, zarówno w dziedzinie technologii IT, które podnoszą wydajność i bezpieczeństwo na rynku kapitałowym, jak również nowych usług. Jesteśmy firmą infrastrukturalną i każdy zrealizowany przez nas projekt przekłada się na sukces całego rynku kapitałowego i wszystkich jego uczestników.

 

Nagroda "Wprost" to dla całego zespołu Krajowego Depozytu motywacja do dalszej pracy, rozwoju, poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań z korzyścią dla polskiego rynku finansowego. Mottem KDPW jest bycie kreatywnym w działaniu i innowacyjnym w myśleniu o przyszłości.

 

Najbardziej innowacyjne firmy tygodnika "Wprost" zostały uhonorowane statuetką Innowatora. Nagrody wręczono 4 października 2012 r. podczas uroczystej Gali w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

 

Statuetka2.JPG
Statuetka Innowator 2012 dla KDPW

 

MS odbiera nagrodę_m.jpg
M. Stępniewski - Członek Zarządu KDPW odbiera nagrodę z rąk red. nacz. "Wprost" M. Kobosko

Ostatnia aktualizacja: 08-10-2012 Do góry