Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręPoznaliśmy najlepszego dziennikarza ekonomicznego 2012 r.

 

Jury Konkursu im. W. Grabskiego, w którym zasiadała m.in. Prezes KDPW Iwona Sroka, Ryszard Petru z PwC i Agnieszka Chłoń-Domińczak z SGH wybrało najlepszego dziennikarza ekonomicznego oraz przyznało wyróżnienia w sześciu kategoriach za najlepsze materiały prasowe ostatniego roku.  Laureatem głównej nagrody 10. edycji plebiscytu został Jan Niedziałek z TVN CNBC za cykl wywiadów przeprowadzonych podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

 

Kapituła Konkursu nagrodziła także m.in. Radosława Omachela za tekst Ile kosztuje rozpad eurolandu opublikowany w tygodniku "Newsweek Polska", Wawrzyńca Smoczyńskiego z "Polityki"  za materiał "Stawki i ustawki" pokazujący mechanizm ustalania kursów LIBOR i WIBOR oraz Dawida Tokarza z "Pulsu Biznesu" za artykuł o działalności Amber Gold.

 

Z okazji jubileuszowej edycji konkursu uhonorowano także dziennikarzy, którzy wywarli największy wpływ na dziennikarstwo ekonomiczne ostatniej dekady. Wyróżnienia  otrzymali: Joanna Solska ("Polityka"), Witold Gadomski ("Gazeta Wyborcza") oraz Roman Młodkowski (TVN CNBC).

 

Więcej informacji oraz relacja z wydarzenia na: http://www.youtube.com/user/NBPtv

Ostatnia aktualizacja: 26-10-2012 Do góry