Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKonferencja Rozwój Odpowiedzialnego Biznesu pod patronatem KDPW.

 

7 grudnia br. na GPW w Warszawie odbyła się konferencja Rozwój Odpowiedzialnego Biznesu, organizowana przez Puls Biznesu, przy wsparciu Krajowego Depozytu. Tematem konferencji była strategia zrównoważonego rozwoju, która wspiera firmy w realizacji celów ekonomicznych, społecznych i środowiskowych. W 2012 r. na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości został przygotowany raport Ocena stanu wdrażania standardów społecznej odpowiedzialności biznes, z którego wynika, że pojęcie "społecznej odpowiedzialność biznesu" zna zaledwie 31% przedstawicieli firm działających w Polsce.

 

Cykl 10 konferencji realizowanych przez dziennik PB ma celu zmianę tej sytuacji i edukację przedsiębiorstw w zakresie CSR. W każdym mieście inny partner firmuje wydarzenie jako współorganizator; w Warszawie był  to Krajowy Depozyt. Patronat nad całym projektem objęło Ministerstwo Skarbu Państwa; a partnerami była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz agencja PR - Martis Consulting.

 

KDPW podczas wydarzenia reprezentowała Prezes Iwona Sroka, która w swoim wystąpieniu mówiła o znaczeniu działań CSR na rynku finansowym.

 

Wypowiedź Prezes Iwony Sroki​

Ostatnia aktualizacja: 10-12-2012 Do góry