Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW partnerem konferencji „Relacje inwestorskie z inwestorem indywidualnym według najlepszych wzorców zachodnich”

 

Krajowy Depozyt był partnerem konferencji „Relacje inwestorskie z inwestorem indywidualnym według najlepszych wzorców zachodnich”, która odbyła się 19 września br. w Warszawie. Wydarzenie jest częścią realizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych programu „10 na 10 – komunikuj się skutecznie”, którego celem jest upowszechnianie najlepszych standardów komunikacji z inwestorami indywidualnymi.

 

Uczestników konferencji powitała m.in. Prezes KDPW Iwona Sroka, która mówiła o roli i znaczeniu właściwego dialogu spółki z jej interesariuszami, zwłaszcza inwestorami indywidualnymi.

 

Wykłady prowadzone były przez przedstawicieli działów relacji inwestorskich dużych spółek zagranicznych od lat zajmujących się problematyką IR. Tematyka konferencji koncentrowała się na komunikacji z inwestorami indywidualnymi. Swoimi doświadczeniami ze słuchaczami podzielili się: Aleksander Bek – Senior Expert at Deutsche Telekom Group Investor Relations, Laurent Dublanchet - Director Shareholder Serivces, Air Liquide oraz Matthew Cole – Senior Director, FTI Consulting Strategic Communications.

Ostatnia aktualizacja: 16-10-2013 Do góry