Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę10 grudnia: konferencja „BEZCENNA REPUTACJA…” po patronatem KDPW

 

10 grudnia w hotelu Hyatt w Warszawie odbędzie się konferencja "BEZCENNA REPUTACJA - chroni, mobilizuje, sprzedaje!" organizowana przez Harvard Business Review Polska oraz MSLGROUP . Trzej światowej sławy prelegenci oraz kilkunastu krajowych znawców tematu podzieli się swoimi doświadczeniami oraz wynikami badań. Rozbudowany temat konferencji zpstanie zaprezentowany w trzech blokach tematycznych:

 

Reputacja przedsiębiorstw: Ochrona i nowe możliwości, podczas której eksperci odpowiedzą na pytanie, jak reputacja przekłada się na biznes, o ochronnej i rozwojowej funkcji reputacji. Gościem specjalnym tego bloku będzie Roland Klein (długoletni kierownik komunikacji wielkich koncernów - DaimlerChrysler i Ericsson).

 

Public affairs, czyli partnerski dialog z instytucjami rządowymi oraz politykami z gościnnym udziałem Andersa Lindberga (doradcy komunikacyjnego, wymienianego jako jedna z najbardziej wpływowych osób w Szwecji), ktory przybliży sposoby na budowanie długotrwałych i transparentnych relacji z instytucjami rządowymi, decydentami oraz środowiskami politycznymi. Pokaże obszary i modele współpracy, w których firmy i obywatele wspólnie z państwem osiągają znaczne korzyści dzięki kooperacji, a także obali wiele mitów towarzyszących PA i lobbingowi.

 

W bloku trzecim, poświęconym sytuacjom kryzysowym w erze mediów społecznościowych, poruszony zostanie temat ochrony reputacji firm i osób w erze ciągłego dialogu. Andrew MacDougall (były rzecznikiem rządu Kanady), przedstawi skutki powszechnego funkcjonowania mediów społecznościowych dla zarządzania reputacją firm i osób oraz pokaż, jak przygotować się do zarządzania komunikacją w nowej rzeczywistości. ​

 

Każdy z bloków naszej konferencji zostanie podsumowany panelami, podczas których wypowiedzą się czołowi eksperci zarządzający wizerunkiem polskich firm i instytucji.

 

Więcej >>

Ostatnia aktualizacja: 20-11-2013 Do góry