Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKrajowy Depozyt Papierów Wartościowych Partnerem Jubileuszu 95 – lecia Polskiej Agencji Prasowej

 

W tym roku Polska Agencja Prasowa obchodzi Jubileusz 95 – lecia, organizowany pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

 

Z okazji Jubileuszu 95 – lecia Polskiej Agencji Prasowej w dniu 5 grudnia br. o godz. 13.00 organizowana jest debata „Agencja informacyjna w dobie cyfryzacji” z udziałem przedstawicieli agencji prasowych, mediów publicznych i komercyjnych, a także przedstawicieli sektora publicznego i biznesu. W debacie udział biorą:

  • Sławomir Panasiuk, Wiceprezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych
  • Peter Kropsch, Prezes EANA (European Alliance of Press Agencies) i prezes APA (Austria Press Agentur)
  • Piotr Ufnal, Korespondent AFP (Agence France Presse)
  • Juliusz Braun, Prezes TVP SA
  • Grzegorz Tomasiak, Prezes portalu Wirtualna Polska
  • Mirosław Kachniewski, Prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

 

Uczestnicy dyskusji, którą poprowadzi Bogusław Chrabota będą zastanawiać się m.in. nad tym, jakich zmian oczekują od agencji tradycyjne media informacyjne, które same rozbudowują swoją równoległą obecność na różnych platformach elektronicznych, jaka jest dzisiaj rola dziennikarzy, mediów oraz na ile wiarygodność informacji dostarczanych przez agencje informacyjne stanowi wartość dla środowiska biznesu i w jaki sposób światowe agencje informacyjne przystosowują się do wyzwań, jakie stawia przed nimi cyfryzacja.

 

Wieczorem planowana jest jubileuszowa Gala oraz uroczystość wręczenia Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych jest Partnerem jubileuszowej Gali z okazji 95 – lecia Polskiej Agencji Prasowej.

 

http://www.95-lecie.pap.pl

Ostatnia aktualizacja: 05-12-2013 Do góry