Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręPlatforma Finansowa Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza publikację Indeksu Optymizmu Przedsiębiorców

 

 

Widząc potrzebę skupienia podmiotów rynku finansowego wokół spraw i projektów wspierających jego rozwój, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej powołali w ramach swoich struktur Platformę Finansową. Jej ważną inicjatywę stanowi Indeks Optymizmu Przedsiębiorców, dla którego wzorem jest niemiecki indeks koniunktury gospodarczej Ifo.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2014 r. o godz. 11.00 w siedzibie Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej przy ul Brukselskiej 7 w Warszawie.

 

Do udziału w badaniu zaprosiliśmy przedsiębiorców zrzeszonych w Organizacji Pracodawcy RP, którzy co miesiąc będą udzielali odpowiedzi na pytania z takich obszarów jak: zamówienia, zakupy, zapasy, sytuacja finansowa, ceny kupna i sprzedaży, poziom zatrudnienia, inwestycje, zarówno w odniesieniu do bieżącej sytuacji, jak i przyszłej. Indeks ma charakter diagnostyczny i prognostyczny.

 

Spotkanie otworzy Andrzej Malinowski, Prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.
Wystąpienie wygłosi Wojciech Kowalczyk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów.
Wyniki badania zaprezentuje Iwona Sroka, Prezes Zarządu KDPW, Wiceprezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Przewodnicząca Platformy Finansowej Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Ostatnia aktualizacja: 26-03-2014 Do góry