Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręRelacje inwestorskie z Akcjonariatem Obywatelskim

 

Na stronie www.akcjonariatobywatelski.pl można już zapisywać się na szkolenia „Relacje inwestorskie - praktyczna wiedza dot. sposobów komunikacji z inwestorami indywidualnymi” dedykowane menadżerom oraz osobom odpowiedzialnym za relacje inwestorskie w spółkach notowanych na GPW.

 

– Aktywne działania w zakresie relacji inwestorskich prowadzi w Polsce stosunkowo niewiele spółek. Zależy nam, żeby spółki nie traktowały giełdy, jako jednorazowego miejsca pozyskania kapitału. Przekonujemy, że warto być otwartym na akcjonariuszy także po debiucie – i nie tylko na akcjonariuszy instytucjonalnych, ale również inwestorów indywidualnych, którzy stanowią jedną trzecią naszego rynku kapitałowego – powiedział Paweł Tamborski, wiceminister Skarbu Państwa.

 

Podczas szkoleń, które odbędą się w pięciu miastach Polski, eksperci z rynku przedstawią efektywne narzędzia prowadzenia relacji inwestorskich, najlepsze praktyki w tym zakresie oraz korzyści związane z ich stosowaniem.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 6 maja w Warszawie. Kolejne w Krakowie (13.05), Katowicach (20.05), Gdańsku (27.05.) oraz we Wrocławiu (10.06).

 

Szkolenia z obszaru relacji inwestorskich to jedno z działań adresowanych do spółek w ramach trzeciej edycji programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”, który Ministerstwo Skarbu Państwa prowadzi od 2010 r. Ich celem jest przedstawienie i promowanie właściwych standardów komunikacji na linii spółka - inwestor indywidualny. Spotkania organizowane są we współpracy z Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych i partnerami programu Akcjonariat Obywatelski.

 

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych jest Partnerem merytorycznym Akcjonariatu Obywatelskiego.

 

Informacje o szkoleniach
http://akcjonariatobywatelski.pl/pl/dla-spolek/szkolenia-ir/o-szkoleniach/1114,O-szkoleniach.html

Ostatnia aktualizacja: 17-04-2014 Do góry