Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW i KDPW_CCP Partnerami VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

 

W dniach 7-9 maja br. w Katowicach odbyła się VI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Spółki Grupy KDPW po raz kolejny były Partnerem tego największego w regionie Europy Środkowej wydarzenia, będącego forum wymiany myśli i poglądów dotyczących przyszłości Europy.

 

Podczas tegorocznej konferencji przedstawiciele Grupy KDPW wzięli udział w dwóch panelach dyskusyjnych: dotyczącej przyszłości rynku kapitałowego oraz zarządzania strategicznego.

 

Prezes KDPW i KDPW_CCP Iwona Sroka brała udział w debacie „Strategie rynku kapitałowego”, która skupiła się m.in. na tematach związanych ze znaczeniem rynku kapitałowego dla finansowania rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw, atrakcyjnością polskiego rynku kapitałowego dla inwestorów globalnych, czy sytuacją instytucji rynku kapitałowego w świetle zmian regulacyjnych i rynkowych.

 

Zobacz relację foto z debaty: http://www.eecpoland.eu/galeria/13042.html

 

Wiceprezes KDPW i KDPW_CCP Sławomir Panasiuk wziął udział w dyskusji pt. „Zarządzanie - firma 2020”, poświęconej przyszłości zarzadzania w firmach i roli IT w tym procesie.​

 

Zobacz relację foto z debaty: http://www.eecpoland.eu/galeria/13078.html

 

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski, Europy, świata. W blisko 100 sesjach bierze co roku udział kilkuset panelistów: komisarze unijni, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy, decydenci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne.

 

W opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty publicznej, prowadzone są rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju Europy. Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy. Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, od pierwszej edycji w 2009 roku, jest Grupa PTWP S.A.

 

Więcej informacji o Europejskim Kongresie Gospodarczym: www.eecpoland.eu

 

Zapraszamy do zobaczenia wywiadu z Prezes Iwoną Sroką, zapowiadającego debatę o przyszłości rynku kapitałowego oraz do przeczytania wywiadu z Prezesem Sławomirem Panasiukiem, będącego wstępem do debaty „Zarządzanie – firma 2020”.

 

Iwona Sroka

 

Sławomir Panasiuk

Ostatnia aktualizacja: 09-05-2014 Do góry