Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW i KDPW_CCP Partnerami Konferencji Instrumenty Pochodne 2014

 

W dniu 28 maja br. w Sali Notowań GPW odbędzie się Konferencja Instrumenty Pochodne 2014.

 

Konferencja Instrumenty Pochodne 2014 jest inicjatywą otwartą, w której mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby i instytucje: inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, przedstawiciele biur maklerskich, banków, instytucji rynku kapitałowego, przedstawiciele środowiska naukowego, mediów.​

 

Gościem honorowym konferencji będzie Zenon Komar – znany autor, doradca i bankier inwestycyjny, który poprowadzi wykład na temat sztuki inwestowania w opcje giełdowe. Ponadto analitycy Wojciech Białek i Sebastian Buczek odpowiedzą na pytanie – co dalej z tą koniunkturą?

 

Program Konferencji przewiduje m.in. warsztaty na temat Futures na WIG20 z mnożnikiem 20 zł, Futures na WIBOR, analizy technicznej kontraktów terminowych oraz wyceny equity derivatives notowanych na GPW w obliczu wysokiego ryzyka dywidendy.

 

Przedstawiciel KDPW_CCP, Szef Zespołu Zarządzania Ryzykiem Pan Paweł Popławski zapozna uczestników konferencji ze sposobem prowadzenia obliczeń depozytów zabezpieczających dla instrumentów pochodnych na stopę procentową

 

Przedstawiciele DM mBanku, DM PKO, Raiffeisen Brokers i DM BOŚ będą dostępni na stoiskach w ramach przerw kawowych konferencji.

 

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i KDPW_CCP są Partnerami Konferencji.

 

Program konferencji

 

Prezentacja KDPW_CCP

Ostatnia aktualizacja: 28-05-2014 Do góry