Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKonferencja Relacje inwestorskie z inwestorami indywidualnymi

 

Trwają zapisy na II edycję konferencji poświęconej relacjom inwestorskim

 

10 września br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, już po raz drugi odbędzie się konferencja pt. „Relacje inwestorskie z inwestorem indywidualnym według najlepszych wzorców zachodnich”. Organizatorami konferencji są Ministerstwo Skarbu Państwa i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.​

 

Konferencją będzie pierwszym z wielu projektów realizowanych w ramach nowej edycji programu Akcjonariat Obywatelski 2014/15.

 

W wykładach i panelach wezmą udział przedstawiciele spółek giełdowych oraz inni uczestnicy rynku kapitałowego. Gośćmi konferencji będą przedstawiciele działów relacji inwestorskich dużych spółek z największych krajów Europy Zachodniej, którzy od lat zajmują się problematyką relacji inwestorskich. Opowiedzą m.in. o tym jak pozyskać inwestorów indywidualnych, zaprezentują skuteczne sposoby komunikacji z drobnymi akcjonariuszami i pomiaru efektywności relacji inwestorskich.

 

Partnerami konferencji oprócz Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów dostępny jest na AkcjonariatObywatelski.pl. ​

 Konferencja IR.jpg

Ostatnia aktualizacja: 26-08-2014 Do góry