Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę​Grupa KDPW wspiera relacje inwestorskie

Krajowy Depozyt o raz izba rozliczeniowa KDPW_CCP były partnerami konferencji „Relacje inwestorskie z inwestorami indywidualnymi według najlepszych wzorców zachodnich”, organizowanej w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego.
 
Podczas konferencji miała miejsce dyskusja na temat roli, jaką powinny odgrywać instytucje rynku kapitałowego w procesie promowana dobrych standardów komunikacji spółek z inwestorami indywidualnymi. Wzięła w niej udział m.in. Prezes KDPW i KDPW_CCP Iwona Sroka. Wśród prelegentów znaleźli się także: Karol Półtorak, Wiceprezes Zarządu GPW, Robert Wąchała, Dyrektor Departamentu Nadzoru Obrotu KNF, Tomasz Zganiacz, Zastępca Dyrektora Departamentu Przekształceń Własnościowych i Prywatyzacji w MSP, Jarosław Dominiak, Prezes Zarządu SII, Mirosław Kachniewski, Prezes Zarządu SEG oraz dr hab. Sebastian Buczek (SGH).
Dobrze prowadzone relacje inwestorskie pomagają spółkom znaleźć nowych inwestorów i poprawić płynność – doskonale wiedzą o tym przedstawiciele zachodnich rynków kapitałowych. W Polsce w tym zakresie jest jeszcze wiele do zrobienia. O tym jak skutecznie komunikować się z akcjonariuszami indywidualnymi i utrzymać zainteresowanie inwestorów indywidualnych na bardzo konkurencyjnym rynku giełdowym opowiedzieli także eksperci z Francji i Niemiec.
Podczas konferencji zaprezentowana zostaną także nowa publikacja „Rekomendowane praktyki komunikacji spółek notowanych z inwestorami indywidualnymi”, opracowana w ramach programu Akcjonariat Obywatelski przez ekspertów KDPW, MSP, KNF, GPW, SEG, SII, SGH.
 
Grupa KDPW wspiera relacje inwestorskie.jpg
Ostatnia aktualizacja: 11-09-2014 Do góry