Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręBaltic Business Forum 2014


W dniach 13-15 października br. w Świnoujściu-Heringsdorfie odbyła się VI edycja Baltic Business Forum 2014 pod hasłem „Energia dla Rozwoju”, której Krajowy Depozyt był Partnerem.  
 
Tegoroczna edycja wydarzenia skupiła się na problematyce reindustrializacji Europy, jako podstawie do stabilnego rozwoju gospodarczego, tematyce e-commerece, polityce energetycznej, transportowej, obronnej i finansowaniu rozwoju biznesu.
 
Celem konferencji jest przede wszystkim zwiększenia rozmiarów inwestycji na tym obszarze krajów Europy Północnej, Środkowo-Wschodniej i Azji, rozwój współpracy regionalnej, promocja programu Partnerstwo Wschodnie.
 
Baltic Business Forum to odbywające się od 2009 r. międzynarodowe forum gospodarcze, będące corocznym miejscem spotkań przedstawicieli świata biznesu z obszaru państw Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej i Azji. Pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszej edycji Forum była Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Następne edycje organizowane były przez stowarzyszenie Baltic Business Forum (obecnie Europe North East Association).
 
Ostatnia aktualizacja: 17-10-2014 Do góry