Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW Złotym Sponsorem Konferencji Warsaw Economic Hub

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych jest Złotym Sponsorem Konferencji Warsaw Economic Hub, organizowanej w dniu 10 grudnia br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przez The Warsaw Voice oraz International New York Times.

 

Temat przewodni tegorocznego spotkania to "Wyzwania dla Polski i Europy Środkowo-Wschodniej w obliczu zmieniającej się sytuacji międzynarodowej: rok 2015 i lata kolejne”. W Programie Konferencji przewidziano dwie sesje plenarne skupiające się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia gospodarki Polski i całego regionu. Pomiędzy sesjami plenarnymi odbywać się będą prezentacje i dyskusje panelowe, dotyczące bardziej szczegółowych zagadnień i konkretnych obszarów biznesowych.

 

Prezes KDPW dr Iwona Sroka bierze udział w dyskusji „Perspektywa 2015 i następnych lat: defensywa czy ofensywa gospodarcza? Gospodarki Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej wobec następstw kluczowych wydarzeń międzynarodowych”.

 

Zarówno Polskę, jak i kraje sąsiednie, mocno dotykają bezpośrednie konsekwencje rozwoju wypadków na Ukrainie. Nieuniknione są także skutki zastosowania sankcji gospodarczych wobec Rosji. Czy musi to oznaczać wyhamowanie tempa rozwoju gospodarczego?

 

Uczestnicy dyskusji:
• Dr Iwona Sroka, Prezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych oraz KDPW_CCP
• Paweł Tamborski, Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
• Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
• Krystian Bestry, Wiceprezes Infosys BPO Ltd., Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA, Wiceprezes ABSL
• Jan Krzysztof Bielecki, były Premier Polski, Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów
• Zbigniew Jagiełło, Prezes PKO Bank Polski
• Marcin Olszewski, Wiceprezes Fujitsu, Dyrektor Zarządzający Fujitsu w regionie Europy Wschodniej, Prezes Zarządu Fujitsu Polska
• Ryszard Petru, Przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich

 

Moderatorami dyskusji będą: Andrzej Jonas, The Warsaw Voice i Richard Lyman, The New York Times.

 

Program Konferencji

 

Ostatnia aktualizacja: 10-12-2014 Do góry