Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręOgólnopolskie Forum Studenckich Kół Naukowych Rynku Kapitałowego

Fundacja im. Lesława A. Pagi organizuje 11 maja 2015 r. Ogólnopolskie Forum Studenckich Kół Naukowych Rynku Kapitałowego. Partnerem Forum jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.


Projekt adresowany jest do studentów – członków kół naukowych i organizacji studenckich działających na wyższych uczelniach, zainteresowanych tematyką rynku kapitałowego, giełdy i ekonomii oraz pragnących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Forum stworzy też okazję do spotkania liderów studenckiego ruchu naukowego i wymiany doświadczeń z ich działalności. Udział w Forum jest bezpłatny.


Forum to inicjatywa ciesząca się renomą i zainteresowaniem zarówno środowiska akademickiego, jak i praktyków z instytucji rynku kapitałowego, uczestniczących w tym przedsięwzięciu w roli ekspertów. W ubiegłorocznym Forum wzięło udział 120 studentów z 32 studenckich kół naukowych rynku kapitałowego z całej Polski.


Współorganizatorami Forum są Giełda Papierów Wartościowych i Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska. Partnerami głównymi: DM PKO Banku Polskiego i Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA. Patronami medialnymi: PAPBiznes i „Parkiet”.


Więcej informacji na stronie http://www.paga.org.pl/projekty/forum_studenckich_kol_naukowych

2015-04-27-Logo forum_06.png

Ostatnia aktualizacja: 27-04-2015 Do góry