Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKrajowy Depozyt Papierów Wartościowych Partnerem spotkań „Kapitał dla rozwoju”.

„Kapitał dla rozwoju” to cykl 16 spotkań regionalnych dotyczących finansowania rozwoju firm i samorządów ze środków unijnych przy wsparciu rynku kapitałowego i innych form dofinansowania. Projekt będzie realizowany od maja do listopada 2015 r. w największych miastach Polski.


W trakcie spotkań uczestnicy dowiedzą się m.in. jak skutecznie pozyskać dotacje w nowej perspektywie unijnej 2014-2020 oraz jak firmy i samorządy mogą zdobyć środki na rozwój poprzez rynek kapitałowy.


Na potrzeby projektu powstanie analityczny raport otwarcia „Rynek kapitałowy źródłem finansowania inwestycji” przedstawiający wkład giełdy we wspieranie rozwoju przedsiębiorstw, pozyskiwanie kapitału, tworzenie miejsc pracy, a także budowę pozytywnego wizerunku notowanych spółek.


Pierwsze z cyklu spotkań odbędą się 27 maja w Gdańsku i 28 maja w Bydgoszczy.


Jest to projekt organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie we współpracy z Marszałkami Województw, Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych, Bankiem PKO BP, Bankiem Gospodarstwa Krajowego i Polskimi Inwestycjami Rozwojowymi. Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Skarbu Państwa i Pracodawcy RP.


Więcej informacji: http://www.gpw.pl/kapital-dla-rozwoju

Zaproszenie

Ostatnia aktualizacja: 18-05-2015 Do góry