Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręRuszyła 13. edycja Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI)

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych rozpoczęło kolejną edycję największego badania inwestorów w Polsce – OBI – którego partnerem strategicznym jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

 

Głównym celem całego przedsięwzięcia jest stworzenie profilu polskiego inwestora oraz poznanie jego opinii na temat istotnych kwestii związanych z funkcjonowaniem rynku kapitałowego w Polsce. Udział w badaniu stanowi również możliwość przekazania swoich uwag i sugestii do instytucji rynkowych. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 7000 respondentów.

 

Wśród wszystkich, którzy wypełnią ankietę i podadzą adres e-mail zostaną rozlosowane cenne nagrody, m. in.: iPady, udziały w konferencji Profesjonalny Inwestor 2015, książki o tematyce giełdowej, roczne abonamenty w serwisach internetowych: inwestomierz.pl i atskaner.pl. Dodatkowo każda osoba, która wypełni ankietę otrzyma możliwość przystąpienia do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na korzystnych warunkach.
Na wypełnione ankiety SII czeka do końca sierpnia 2015 roku.

 

Wyniki badania OBI 2015 zostaną ogłoszone podczas konferencji prasowej w listopadzie 2015 roku i tak jak poprzednie raporty zostaną opublikowane na stronie Stowarzyszenia w dziale Badania i rankingi.

 

Zapraszamy wzięcia udziału w badaniu. Wypełnienie tegorocznej ankiety zajmie maksymalnie 10 minut. Liczymy na Państwa aktywny udział!

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Ostatnia aktualizacja: 09-07-2015 Do góry