Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW Partnerem Głównym Forum Inwestycyjnego „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”

9 października, odbędzie się kolejna edycja Forum Inwestycyjnego „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”, której Krajowy Depozyt jest Głównym Partnerem. Forum Inwestycyjne kierowane jest do inwestorów jako platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem środków finansowych.

 

Tegoroczna edycja Forum obejmie dwie ścieżki tematyczne – pierwsza z nich dotyczyć będzie funduszy inwestycyjnych, a druga sposobów oszczędzania na wyższą emeryturę. Każda ścieżka składa się z czterech paneli dyskusyjnych.

 

Zaproszeni do dyskusji eksperci to praktycy rynku kapitałowego: ekonomiści, analitycy, zarządzający funduszami. Postarają się m.in. podpowiedzieć uczestnikom, w co obecnie najbardziej opłaca się inwestować, jakie są trendy na rynku i jak może się rozwijać sytuacja na giełdach i w gospodarkach.
Zainteresowanych zabezpieczeniem swojej przyszłości powinien skusić blok dyskusji o sposobach na wyższą emeryturę. IKE, IKZE, PPE – eksperci przeanalizują wady i zalety różnych rozwiązań finansowych dla przyszłych emerytów i pomogą wybrać dla nich najlepsze. Zastanowią się też, czy warto – i ewentualnie jak – zmieniać trzeci filar emerytalny.

 

Partnerami głównymi są: Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

W tym roku nad Forum Inwestycyjnym patronat objęli: Komisja Nadzoru Finansowego, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Związek Maklerów i Doradców.

 

Więcej informacji oraz szczegółowy program Form na stronie
http://konferencje.rp.pl/wydarzenie/info/2504,forum-inwestycyjne-parkietu-i-rzeczpospolitej.html

Ostatnia aktualizacja: 05-10-2015 Do góry