Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW Partnerem Konferencji „Droga na giełdę w praktyce. Procedury, zasady, obowiązki emitenta na rynku regulowanym, proces analizy i wyceny spółki giełdowej".

W dniu 7 października br. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych organizuje konferencję "Droga na giełdę w praktyce. Procedury, zasady, obowiązki Emitenta na rynku regulowanym, proces analizy i wyceny spółki giełdowej". Partnerem wydarzenia jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

 

W trakcie konferencji omówione zostaną takie zagadnienia, jak: IPO A.D. 2016 (makroekonomia, koniunktura giełdowa i oczekiwania inwestorów), organizacja sprawnego procesu IPO oraz aspekty prawne przygotowań do debiutu giełdowego. Prelegenci zaprezentują zarówno kwestie dotyczące współpracy z audytorem, jak i domem maklerskim, omówią komunikację spółki przed, w trakcie i po debiucie zgodnie z przepisami Market Abuse Regulation, skutecznej sprzedaży akcji dzięki efektywnej akcji promocyjnej oraz dofinansowaniu debiutu giełdowego ze środków unijnych.

 

Krzysztof Ołdak, Dyrektor Działu Operacyjnego KDPW przedstawi Rolę KDPW w życiu spółki notowanej na giełdzie.

 

Seminarium skierowane jest do firm planujących debiut giełdowy, spółek z rynku NewConnect, które rozważają przejście na rynek regulowany GPW oraz osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie w spółkach giełdowych.

 

Więcej informacji na http://seg.org.pl/sites/seg13.message-asp.com/files/program_7.10_0.pdf

Ostatnia aktualizacja: 06-10-2015 Do góry