Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW Partnerem konferencji „Doskonałe Raporty Roczne”, 17 listopada 2015

17 listopada br. w siedzibie Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych organizuje konferencję „Doskonałe Raporty Roczne”.

 

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli działów relacji inwestorskich i działów finansowych oraz osób, które uczestniczą w pracach nad raportem rocznym w spółce giełdowej.

 

Spotkanie rozpocznie się dyskusją panelową nt. „Po co jest nam raport roczny?”, w której omówione zostaną zagadnienia dotyczące między innymi adresatów raportów rocznych, konsekwencji niewłaściwego raportowania, nowych raportów rocznych zgodnie z dyrektywą Transparency II oraz raportowania zintegrowanego.

 

W dalszej części konferencji uczestnicy zapoznają się z najlepszymi praktykami sprawnej organizacji prac podczas tworzenia raportu rocznego, omówione zostaną trendy w raportowaniu rocznym w Europie. Na zakończenie Konferencji odbędzie się dyskusja panelowa dotycząca not w sprawozdaniu finansowym oraz prezentacja „Raporty roczne a DPSN”.

 

Patronat nad wydarzeniem objęła Komisja Nadzoru Finansowego. Partnerami spotkania są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Partnerem Technologicznym jest firma Unicomp-WZA.

 

Program Konferencji.

Ostatnia aktualizacja: 12-11-2015 Do góry