Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę

Iwona Sroka wśród 25 najlepszych menedżerów w finansach

Magazyn Home & Market prezentuje sylwetki 25 najlepszych menedżerów w branży finansowej, wśród których znalazła się Prezes KDPW i KDPW_CCP Iwona Sroka. Jak podkreśla redakcja, wybrane osoby zarządzają firmami, które przynoszą zyski, ewoluują, są coraz bardziej innowacyjne, podążają za zmieniającym się rynkiem i potrzebami klientów.

 

Jak pisze magazyn, Prezes Iwona Sroka znalazła się w rankingu „za sukcesywne budowanie na polskim rynku komplementarnego pakietu usług post-transakcyjnych, zwiększających bezpieczeństwo obrotu oraz tworzenie rozwiązań wzmacniających pozycję Polski jako regionalnego centrum finansowego.
Grupa KDPW kreuje bazę usług i kompetencji w kraju, po to, aby zapewnić kompletną i atrakcyjną obsługę polskich firm inwestycyjnych, a także podmiotów zagranicznych operujących na polskim rynku finansowym”.

 

Do najważniejszych zrealizowanych w ostatnich latach rozwiązań w Grupie KDPW można zaliczyć utworzenie i europejską autoryzację izby rozliczeniowej KDPW_CCP, wprowadzenie rozliczeń instrumentów pochodnych z rynku międzybankowego, utworzenie i rozwój usług repozytorium transakcji KDPW_TR, czy rozwój kompetencji KDPW jako Agencji Numerującej.

Ostatnia aktualizacja: 27-11-2015 Do góry