Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW Partnerem konferencji SEG „Tworzenie i certyfikacja ISR”

W dniu 13 kwietnia br. w siedzibie KDPW odbędzie się konferencja, organizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych "Tworzenie i certyfikacja ISR”.

 

W pierwszej części spotkania przedyskutowane zostaną zagadnienia analizy istotności informacji dla spółki (analiza struktury akcjonariatu, analiza historycznej korelacji zachowań rynku z komunikacją spółki / branży, badania opinii inwestorów, analiza informacji istotnych dla rozwoju spółki) oraz zakres dokumentacyjny ISR (zawartość ISR, uzasadnienie parametrów przyjętych w ISR, tryb wprowadzenia i wdrożenia ISR w spółce i w grupie kapitałowej).

 

W dalszej części konferencji uczestnicy skoncentrują się na kwestiach związanych z procesem certyfikacji ISR (wniosek do Komitetu Certyfikacyjnego za pośrednictwem ISR Partnera, analiza prowadzona przez członka sprawozdawcę KC, decyzja KC i ew. procedura odwoławcza), opracowaniem, certyfikacją i publikacją ISR w kontekście obniżenia ryzyka dla emitenta i członków jego władz (sankcje administracyjne dla emitenta, sankcje administracyjne dla członków władz emitenta, procedura odwoławcza przed NSA, pozwy inwestorów) oraz znaczeniem certyfikacji ISR w kontekście ubezpieczenia od odpowiedzialności emitenta oraz członków jego władz (zakres ochrony ubezpieczeniowej, „drobny druczek”, wysokość składki ubezpieczeniowej a certyfikacja ISR).

 

Spotkanie skierowane jest do działów relacji inwestorskich, działów prawnych oraz osób odpowiedzialnych za przygotowanie ISR w spółce giełdowej.

 

KDPW jest Partnerem konferencji.

 

Program Konferencji http://seg.org.pl/pl/tworzenie-certyfikacja-isr

Ostatnia aktualizacja: 08-04-2016 Do góry