Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW na targach Expo FxCuffs 2017III Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny Expo FxCuffs 2017 odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. KDPW został Partnerem wydarzenia oraz będzie jednym z wystawców podczas tej jednej z największych konferencji inwestorskich w tym regionie Europy.

 

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery elementy – Targi, Konferencję (ze specjalną strefą B2B), oraz Konkurs i Galę rozdania Nagród FxCuffs, honorującą najlepsze podmioty na rynku.

 

Gośćmi Expo FxCuffs 2017 będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży finansowej. Organizatory spodziewają się 4 tysięcy odwiedzających oraz 100 wystawców. Konferencja to także kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów.

 

Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych ICE Kraków, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów indywidualnych, brokerów i ekspertów rynkowych z całej Europy.

 

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią liderzy branży z Polski i zagranicy. Gwiazdą FxCuffs 2017 będzie były trader Goldman Sachs – Anton Kreil, który poprowadzi kilka prelekcji i spotka się z traderami podczas kolacji.

 

Więcej informacji: http://expo.fxcuffs.pl.

 

 

Ostatnia aktualizacja: 09-03-2017 Do góry