Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKrajowy Depozyt Papierów Wartościowych Partnerem Konferencji Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych "Raportowanie niefinansowe: co trzeba raportować?”.

W dniu 5 kwietnia br. w siedzibie KDPW odbędzie się konferencja "Raportowanie niefinansowe: co trzeba raportować?” organizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

 

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli spółek giełdowych, głównie osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, komunikację, CSR, HR i środowisko.

 

Podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia niefinansowe podlegające raportowaniu, takie jak: zagadnienia społeczne i pracownicze, zagadnienia środowiska naturalnego, zagadnienia poszanowania praw człowieka oraz przeciwdziałania korupcji, niewiążące wytyczne KE dotyczące raportowania informacji niefinansowych.

 

Przedmiotem dyskusji będzie także określenie istotności interesariuszy i zagadnień: due dilligence spółki i jej otoczenia, co jest ważne przy badaniu istotności oraz dialogu z interesariuszami, wsparcie SIN w określaniu istotności.

 

Partnerem wydarzenia jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, natomiast Partnerem Technologicznym jest Unicomp-WZA.

 

Program Konferencji

Ostatnia aktualizacja: 04-04-2017 Do góry