Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę2 lutego 2011 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się Gala Przedsiębiorczości organizowana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP, Pana Bronisława Komorowskiego.
 
W czasie uroczystości nagrodzono laureatów VII edycji „Dnia Przedsiębiorczości”  oraz partnerów projektu: najaktywniejsze szkoły,  instytucje i firmy. Wśród wyróżnionych firm  jest też Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. KDPW został doceniony za wspieranie przedsiębiorczych działań młodzieży w ramach projektu „Dzień przedsiębiorczości 2010”.  Jest to projekt edukacyjny, mający na celu przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy  oraz świadomego wyboru kariery zawodowej. W ramach inicjatywy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość odbycia jednodniowych praktyk w wybranych firmach – partnerach przedsięwzięcia.
 
Krajowy Depozyt aktywnie wspiera działania fundacji oraz innych organizacji podejmujących działania popularyzujące wiedzę ekonomiczną wśród uczniów i studentów. Od wielu lat KDPW wspiera inicjatywy FMP m.in. przyjmując stażystów na praktyki oraz uczestnicząc w Konkursie „Produkcik”.
 
foto1
 
foto2
Ostatnia aktualizacja: 18-04-2011 Do góry