Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKrajowy Depozyt wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce
 
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych został wyróżniony Certyfikatem Innowacyjności, przyznanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukową MSN i znalazł się w prestiżowym gronie 500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. ​
 
Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukowa MSN od 6 lat prowadzą badania nad najbardziej innowacyjnymi firmami w Polsce. Ich wyniki, wraz z „Listą 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw”, co roku publikowane są w „Raporcie o innowacyjności gospodarki Polski”.
KDPW został oceniony pod względem innowacyjności rynkowej, procesowej, nakładów na innowacyjność, patentów oraz kontaktów europejskich i uzyskał wysoką ocenę CCBNN w corocznym rankingu najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.
- Jesteśmy firmą zaawansowaną technologicznie, która realizuje szereg projektów stale podnoszących jakość świadczonych usług. Nasze działania ukierunkowane są na rozwój i wzrost konkurencyjności całego polskiego rynku kapitałowego, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie – powiedziała Prezes KDPW Iwona Sroka. - Biorąc pod uwagę liczbę działających w naszym kraju przedsiębiorstw, znalezienie się wśród 500 najbardziej innowacyjnych jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem – dodała Iwona Sroka.
Według danych GUS w Polsce zarejestrowanych jest ponad 3,8 mln przedsiębiorstw. Według ekspertów aktywnych gospodarczo jest ok. 1,8 mln firm. Wskazują na to dane ZUS i liczba podatników.
 

Zobacz Certyfikat
Ostatnia aktualizacja: 09-01-2012 Do góry