04 Czerwca 2024

​Grupa KDPW Partnerem 28. edycji konferencji WallStreet

​Grupa KDPW Partnerem 28. edycji konferencji WallStreet - KDPW
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych już po raz 28 organizuje największą w naszej części Europy konferencję dedykowaną środowisku inwestorów WallStreet. KDPW i KDPW_CCP od wielu lat są partnerami wydarzenia. Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Karpaczu.
 
Prezes KDPW i KDPW_CCP Maciej Trybuchowski weźmie udział w panelu pt. „Podatki, giełda, gospodarka. Rola inwestorów indywidualnych na polskim rynku kapitałowym”, który odbędzie się 7 czerwca.
 
Szczegóły program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://konferencjawallstreet.pl/program/
 
Konferencja WallStreet to największe spotkanie inwestorów i przedsiębiorców w Polsce i Europie Środkowej. Wydarzenie realizowane jest cyklicznie już od 1997 roku i rokrocznie przyciąga ponad tysiąc uczestników.
 
W trakcie trzech dni konferencji odbywają się dziesiątki wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej cenionymi ekspertami w naszym kraju. Uczestnicy mają również okazję poznać osobiście przedstawicieli zarządów ponad 100 spółek giełdowych, start-upów, przedstawicieli biur maklerskich oraz kluczowych instytucji rynkowych.