Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręDecyzja o wyborze odpowiedniego kierunku studiów, a potem miejsca pracy jest jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Dla młodych osób, które chcą zapoznać się z funkcjonowaniem firm, z którymi chcą związać swoją przyszłość zawodową dedykowany jest specjalny program Dzień Przedsiębiorczości, realizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
 
Krajowy Depozyt podobnie jak w poprzednich latach włączył się w organizację IX edycji tej inicjatywy, przyjmując 4 licealistów na jednodniowe praktyki. Uczniowie Akademickiego Liceum przy PJWSTK w Warszawie zapoznali się z pracą Działu Korporacyjnego, Działu Operacyjnego oraz Izby Rozliczeniowej KDPW_CCP. Przedsięwzięcie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością,  w tegorocznej edycji wzięło udział ponad 20 tys. firm , 60 szkół i ponad 47 tys. uczniów z całej Polski.

Dzień Przedsiębiorczości jest okazją dla uczniów szkół ponadgimnzjalnych do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym miejscu pracy.  Krajowy Depozyt jest wieloletnim partnerem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości aktywnie angażując się w projekty edukacyjne popularyzujące  zasady gospodarki wolnorynkowej wśród uczniów  W 2011 roku KDPW został uhonorowany podczas Gali Przedsiębiorczości przez Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego za wspieranie działań edukacyjnych w tym zakresie.
 ​
Ostatnia aktualizacja: 23-03-2012 Do góry