Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręKDPW i KDPW_CCP na 16. Konferencji WallStreet w Zakopanem

 

W Zakopanem zakończyła się 16. edycja konferencji WallStreet, największego spotkania inwestorów indywidualnych w regionie CEE. Tegoroczna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, przy wsparciu licznych partnerów była rekordowa pod względem liczby uczestników. Do Zakopanego przyjechało ponad 800 gości, a wśród nich przedstawiciele instytucji finansowych, prezesi spółek giełdowych, analitycy oraz dziennikarze mediów biznesowych. Gościem specjalnym wydarzenia był Birger Schaefermeier, jeden z najlepszych traderów w Europie, który prowadzi swój rachunek inwestycyjny o wartości 100.000 EUR na żywo w swoim internetowym tradingroomie. Dla uczestników konferencji przygotowano liczne prezentacje, specjalistyczne wykłady oraz debaty poświęcone perspektywom rozwoju rynku. Inwestorzy mieli także możliwość spotkania i bezpośredniej rozmowy z zarządzającymi instytucjami finansowymi.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie Prezesa warszawskiej Giełdy Ludwika Sobolewskiego z inwestorami oraz dyskusja znanych analityków Wojciecha Białka i Roberta Gwiazdowskiego „Wzrośnie czy spadnie” poświęcona przyszłości naszego rynku akcji.
Zainteresowani mogli wysłuchać także prezentacji o nowym giełdowym systemie transakcyjnym – UTP oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotowuje się programy biznesowe w telewizji TVN CNBC.

 

Krajowy Depozyt jest wieloletnim partnerem SII wspierającym merytorycznie i organizacyjnie realizację licznych projektów Stowarzyszenia. W tym roku po raz pierwszy w organizacje konferencji WallStreet włączyła się izba rozliczeniowa KDPW_CCP.

 

Wypowiedź Prezes Iwony Sroki

 

Wypowiedź Prezes Iwony Sroki

 

Zdjęcia

zd1.jpg

 

 

 

zd2.jpg
 
zdjecie3.JPG
 
zdjecie7.JPG
 
Ostatnia aktualizacja: 05-06-2012 Do góry